خانه / طراحی و چیدمان اتاق ها / تزئین و چیدمان اتاق خواب کوچک

تزئین و چیدمان اتاق خواب کوچک

گزینه های بسیار برای طراحی اتاق خواب وجود دارد. شما می توانید برای تزئین دکوراسیون اتاق خوابتان از رنگ های روشن و آرام بخش تا مبلمان در سبک های مدرن و سنتی استفاده کنید. شما می توانید با ککمی خلاقیت و تلاش تغییرات بزرگی در دکوراسیون اتاق خوابتان به وجود آورید.

 

تاج تخت
تخت خواب های چوبی با تاج های بزرگ هر چند زیبایی خاصی دارند اما بسیار گران و بزرگ هستند و مناسب هر خانواده با هر فضایی نیستند. بهتر است از یک تخت خواب با قالب فلزی استاندارد و یک نقاشی در بالای آن به عنوان به عنوان تاج تخت استفاده کنید. کشیدن یک طرح بر روی دیوار به جای تاج تخت کاری با یک روز زمان و نتیجه ای چشمگیر است. این کار روشی ارزان و ساده برای تزیین اتاق و استفاده بهینه از فضا می باشد.

 

پرده
اگر در اتاق خوابتان قفسه هایی دارید که بیشتر اوقات به هم ریخته و نامنظم هستند برای پنهان کردن آنها از پرده استفاده کنید. پارچه دلخواهتان را انتخاب و برای نصب آن از میله پرده با بست سقفی و یا چسب حرارتی استفاده کنید. استفاده از پرده در مقابل قفسه ها اتاق را روشن و لوازم اضافی را پنهان می کنند، همچنین مرتب کردن اتاق را برای شما ساده تر می کنند.

 

کوسن
استفاده از کوسن در اتاق خواب راهی راحت برای اضافه کردن رنگ و راحتی به اتاق است. کوسن ها را در شکل ها و رنگ های مختلف درست کرده و یا خریداری کنید. با قرار دادن این کوسن ها در جاهای مختلف اتاق خواب تنوع را به آن اضافه کنید.

 

رنگ آمیزی مبلمان
اگر یک تخت خواب چوبی دارید که رنگ آن خراشیده و آسیب دیده است آن را رنگ کنید. هرچند اکثر طراحان دکوراسیون به رنگ آمیزی وسایل چوبی ایراد می گیرند، اما این کار راهی راحت برای تغییر در محیط های غیر رسمی مثل اتاق خواب است. کلید موفقیت در این کار انتخاب رنگ مناسب با نوع پرداخت چوب است.

 

پرداخت مجدد
پرداخت مجدد سطح لوازم چوبی کاری سخت است، اما با کار می توانید چهره لوازم چوبی را کامل عوض کنید. در یک آخر هفته با این کار کمد کهنه اتاق خوابتان را به یک کمد نو تبدیل کنید.

 

منبع: فرادانا :: تزئین اتاق خواب کوچک

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا